Слідами розстрілу львівської професури

0
549
Слідами розстрілу львівської професури

У цій екскурсії запрошую Вас  нетиповим способом глибше пізнати  історію Львова, пройшовшись елітними вуличками Галицького передмістя  та  ознайомитись з історією знищення львівської професури  у липні 1941 року.

Хто зробив цей злочин?
Чому саме вони стали жертвами? Чому не врятувало їх ні високе соціальне становище,  ні їхні величезні статки та поважний вік?
Чи всі були знищені і чи вдалось комусь вижити?

Про це ви почуєте біля прекрасних львівських кам’яниць,  де мешкали і  звідки були арештованими одні з найвидатніших професорів міжвоєнного Львова   – великі вчені, науковці і дослідники, керівники кафедр і ректори вищих навчальних закладів,  еліта і мозок науки тогочасного Львова.

Про це ми поговоримо, згадавши особливі фрагменти їх життя, складні міжнаціональні відносини в тогочасних вузах та передвоєнне реформування вищих освітніх закладів.

Під час цієї особливої екскурсії  для зацікавлених та небайдужих ви побачите львівський будинок “з якого видно Сибір”, цікаві історичні місця та будинки Львова, побуваєте на місцях ув’язнення, допитів та безсудової страти львівських професорів.

А закінчення нашої екскурсії буде біля прекрасного незвичного пам’ятника на зелених Вулецьких пагорбах, де ви дізнаєтесь про його глибокий духовний зміст і зможете   віддати  шану цим великим львів’янам.

Додати відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я