Про мене

Звати мене Роксоляна Остап’як. Я ліцензований гід – екскурсовод у Львові та львів’янка з діда-прадіда…

З раннього дитинства я слухала розповіді моїх родичів про минулі часи Львова, захоплюючись особливим менталітетом львівян, їх гумором, витримкою, мужністю і винахідливістю в складні часи окупацій.

Я закохувалась у Львів, слухаючи історії про львівських ліхтарників, які запалювали ліхтарі на нашій вулиці та розглядаючи старі фото у родинних альбомах із рідними, але зміненими обличчями, а разом з ними зміненими львівськими вуличками та будинками.

Я зачаровувалась вечірнім Львовом коли гуляла з батьком святковим містом, посеред електричних гвоздик-іллюмінації на центральних вулицях і слухала його слова, повні любові: “Львів найкращий! Завжди пам’ятай, що ці гвоздики робив твій тато!” ….

Пройшло багато часу, але цей особливий магнетизм Львова постійно зі мною, де б у світі я не була. Він завжди зігріває та притягує до рідного міста.

Працюючи як професійний гід – екскурсовод, я маю щастя передавати гостям і туристам міста магію мого рідного Львова.

Розповідаючи про його багатовікову історію найважливішим для мене є запалити в їх серцях вогник любові та захоплення містом, яке є для мене моєю особистою історією, одночасно чарівною казкою і найміцнішою реальністю…

Особливістю моїх екскурсій є індивідуальний підхід до клієнта при плануванні теми та маршрутів. Працюю як з індивідуальними туристами, так і з туристичними групами. Екскурсії проводжу на українській, російській та польській мові. При потребі, допоможу у замовленні готелів, квартир подобово та хостелів, а також порекомендую місця проведення дозвілля, харчування, придбання сувенірів тощо.

Найважливіше для мене ваш гарний настрій та задоволення від подорожі!

До зустрічі у Львові,
Роксоляна Остап’як

Додати відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я