Екскурсія особливим музеєм “Львів Стародавній”

0
771

А ви б хотіли зустрітися “віч-на-віч” з напівлегендарним засновником Львова Королем Данилом? Тепер у вас є така унікальна можливість! Та й не лише з ним, але й і з іншими важливими постатями в історії стародавнього Львова!

Все це під час екскурсії незвичайним сучасним інтерактивним музеєм “Львів стародавній”. І вони вас точно здивують! А, можливо, ви навіть поплутаєте їх з іншими відвідувачами чи працівниками музею, тому що виготовлені вони з унікального матеріалу – кібершкіри, яка використовується при імплантації органів в медицині. У них медичні імпланти очей та зубів, натуральне людське волосся у людей та кінське у тварин…і це точно захоплює!


А крім цього це ще і музей 3d діарам, біля яких ви, крім об’ємного зображення, відчуєте запахи та почуєте звуки, що відповідають мезансцені. А ще це музей інформації, де на банерах та скріншотах міститься багато цікавих та маловідомих фактів та музей артифактів, знайдених на територіях, на яких згодом постало місто Львів.

Все це разом створює ефект присутності у відповідному історичному періоді і я
запрошую вас разом поринути у сповнену легенд та героїчних подвигів історію давнього міста Лева.

Це лише другий музей України, що наразі розбудовуються у рамках масштабного національного проекту “Становлення української нації”.

Під час екскурсії цим незвичним музеєм ви, в дуже легкий та цікавий спосіб дізнаєтесь історію цих земель від найдавніших часів до 1772 року та зможете підняти національну свідомість. Тут ви відчуєте, що українці належать до героїчного,мужнього та шляхетного народу!

Ця екскурсія підходить для всіх вікових категорій. Для найменших можливий цікавий пізнавальний квест.

Тривалість екскурсії: 1- 1, 5 год
Вартість екскурсії: 400 грн

Додатково оплачується вхідний квиток в музей:

Повний квиток 200 грн
Молодіжний квиток
(діти від 6 років, студенти) 150 грн
Соціальний квиток
(пенсіонери, багатодітні, ветерани, люди з обмеженими можливостями, діти-сироти) 130 грн
Сімейний квиток
(2 дорослих+1 дитина) 400 грн
Сімейний розширений
(2 дорослих+2 дитини)

Додати відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я