До замків “Золота Підкова Львівщини”!

0
806

Якщо ви вже ознайомились з чудесами Львова, вирушаймо за його межі до замків “Золотої Підкови Львівщини”! Тут ви відчуєте справді королівські емоції! На вас чекають: запахи Версалю, звуки клавесину, неймовірна природа та архітектура родових маєтків короля та найбагатших і найвпливовіших родин Речі Посполитої.

Ви відвідаєте три абсолютно різні найкрасивіші замки Львівщини: Золочівський, Підгорецький та Олеський. Всі три взяли свої назви від містечок, у яких вони знаходяться і це єдине спільне поміж них! Знаходячись практично зовсім поряд, всього якихось 20 км один від одного, вони були зведені у різний час, для різних цілей та відображають різну моду у будівництві.

Під час цієї мандрівки ви матимете чудову можливість зрозуміти класифікацію замків, еволюцію замкобудівництва, та відчути, яким було життя всередині в різні історичні періоди.

Ви побуваєте в Олеському замку, де народився найбільший польський король, дізнаєтесь скільки української крові текло в його жилах та почуєте містичну історію пов’язану з його народженням.

Ви оглянете найкрасивіший замок- палац Підгорецький.Тут ви відчуєте особливе, незвичне відчуття – відчуття легкості та піднесеності, коли погляд втікає за небокрай, ні у що не впираючись та ковзає замковими терасами та полем…Тут ви дізнаєтесь про трагічну долю Білої пані – молодої жінки, котра стала привидом цього замку, але навіть ця сумна історія цього місця не в змозі зіпсувати особливу легкість цієї заміської резиденції, створеної для розкоші та відпочинку….

А в золочівському замку ви побачити як обігрівались приміщення в середньовіччі, як виглядали таємні ходи та куди вони вели, який вигляд мали замкові скарбниці, де приймали гостей та яким був прівет – перший палацовий туалет у Європі. А ще тут ви підніметесь на оборонні вали та загадаєте свої найпотаємніші бажання біля старовинних містичних каменів з нерозгаданним древнім готичним текстом та почуєте їх неймовірні історії !

Тривалість екскурсії 8 год.

Вартість екскурсії залежить від кількості осіб в групі та узгоджується. За вашим бажанням, комплексний обід або вільне харчування в одному з ресторанів оплачується додатково.

Додати відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я