Автобусно-пішохідна оглядова екскурсія від Високого замку до Гори страт.

0
284

Тригодинна автобусна екскурсія містом, яка включає три зупинки з відвідуванням трьох  об’єктів: Місце, з якого почаось заснування давнього Львова – гора “Високий замок”, Львівське Шляхетське Касино та інтерактивний музей пивоваріння “Львіварня” – місце де народилось легендарне Львівське пиво.

“Високий Замок” у Львові не лише  місце, де починалась історія міста та був закладений перший замок його засновника – короля Данила, але й особливе енергетичне місце, найвища точка Львова висотою 413 м над рівнем моря, з вершини якої розкривається фантастична панорама всього міста. Тут ви зможете зробити особливі атмосферні фото та відчути емоції які дорогого варті!

Конське або шляхетське касино у Львові – місце де ви зможете відчути себе найзаможнішим львівським та віденським паньством: високими урядовцями та благородними офіцерами в елегантних фраках та їх прекрасними дамами  у найдорожчих бальних сукнях із спокусливими декольте з дорогими прикрасами.

Ви побачити де і як розважались ті, що заробляли мільйони на бориславській нафті та творили вищий світ Львова. Дізнаєтесь як вирішували найважливіші державні справи та хто будував для них найгарніші та найдосконаліші будівлі того часу.
Тут ви згадаєте улюбленого героя Д’Артаньяна з радянського фільму про французьких мушкетерів, адже саме тут проходили зйомки багатьох улюблених його сцен та зробите неймовірно розкішні фото для ваших найкращих спогадів про Львів.

А на завершення ви побуваєте в особливо атмосферному місці – місці, де народилось легендарне Львівське пиво.

“Львіварня ” – сучасний інтерактивний музей пивоваріння, який знаходиться в тому самому місці, яке у 1715 році отримали у користування ченці ордену єзуїтів від міської влади та заклали тут свою броварню. Тут ви в цікавій формі дізнаєтесь та побачити всю історію пивоваріння та зможете приготувати пиво власноручно. А на завершення екскурсії, за вашим бажанням, продегустувати 4 сорти найсвіжішого Львівського пива.

Додатково оплачується вхід в шляхетське касино 40 грн/ос
Та в музей “Львіварня” 90грн/ос.
Вартість дигустації пива 50грн (4 види пива по 150мл)

Додати відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я