Мандри Роздільські

0
973
Гірськолижний комплекс “Казкова Поляна”
Геокуполи мисливського господарства “Гута Щирецька”
Мисливське товариство має свій прапор та традиції…
Баран, зготований за спеціальним рецептом та шурпа з барана
Краєвиди заворожують…
Кінні прогулянки та спілкування з тваринами
Усипальниця Станіслава Скарбека в Закладі
Старе кладовище Закладу

Одноденна відпочинкова мандрівка мальовничими місцями Львівщини, котрі часто називають “Малими Карпатами” подивує вас та збагатить відкриттями.

Проїхавши всього 30 км від Львова, ви потрапите у бувшу німецьку колонію – с.Красів. У селі знаходиться стара церкви і ви почуєте її цікаву історію. Ця мальовнича місцевість дає початок двом туристичним маршрутам. Назва одного з них “У пошуках золотої колиски” нагадує місцеву легенду про те, що в 7-9 століттях тут було заможне велике місто, а в деяких будинках містян були навіть золоті дитячі колиски …

Далі цікаве бувше українське село Поляна. У ньому ви побачите стару церкву Іоана Золотоустого, побудовану у 1770 р, давнє кладовище та головну місцеву родзинку – гірськолижний відпочинковий комплекс”Казкова Поляна”, на якому, за вашим бажанням, можлива зупинка та відпочинок. Тут є дві гірськолижні траси, довша з яких 950 м. Пропонується лижний спуск, на сноубордах, сноутюбах та вечірнє катання. Є тут також прокат гірськолижгого обладнання, лижна школа та ресторан.

Після цього ми прямуємо в цікаве мисливське господарство “Гута мисливська”.
Наш шлях пролягає мальовничими місцинами із сумною історією. До 1944 року тут було польське село Гута Щирецька. Весною 1944 р., у відповідь на напад загону коменданта львівського округу АК полковника В. Філіпковського, загони УПА спалили Гуту Щирецьку, а також Гутисько та Гуту Суходільську.
Найцікавішою атракцією в мисливському господарстві “Гута Мисливська” є відпочинкові геокуполи на вершині гори, з яких відкривається неймовірний романтичний вигляд. Тут ви точно відновитесь та наповнитесь особливою енергією. А ще ви познайомитесь з гостинним власником господарства – паном Володимиром, послухаєте його цікаву розповідь про мисливське товариство,яке він очолює, поспілкуєтесь з тваринами, за вашим бажанням, здійсните кінну прогулянку та зробите неймовірні фото. Попередньо узгодивши меню, тут можна пообідати надзвичайно смачним бараном, зготованим на вертелі за спеціальним рецептом або шурпою.

Далі наш шлях лежить у Заклад – місце пов’язане з легендарною постаттю Станіслава Скарбека. Цей великий інтригант та аристократ збудував у Львові перший стаціонарний театр, який зараз носить ім’я Марії Заньковецької та звів тут, у Закладі у 1840 році величезний палац для дітей сиріт та людей похилого віку у англійському неоренесансному стилі з ландшафтним парком, заповівши поховати себе у неоготичній каплиці-усипальниці на припалацовому кладовищі. Ви побачите як сьогодні виглядають палац мецената, в який було вкладено його серце та величезні власні кошти. Побачите місце його останнього спочинку.

Ми завітаєм до гончарні заслуженої майстрині України Ганни Драголюк і побачимо як виготовляються традиційні глиняні вироби з дотриманням старовинної технології виробництва на гончарному крузі та глазурування молоком.

Піднімемось на найвищий пагорб Миколаєва де помилуємося панорамою міста та побачимо унікальну каплицю у формі писанки, яка має таку ж назву і збудована на гроші місцевої громади у 2003 році.

У Новому Роздолі нас чекає Палац Жевуських-Лянцкоронських, де якихось сто років тому знаходилась одна з найбагатших мистецьких колекцій Галичини. Палац збудований у середині 18 століття родиною Живуських у стилі французького ренесансу і оточений прекрасним парком з рідкісними екзотичними рослинами. Тут ви почуєте цікаві факти життя його наступного власника – радника цісаря Франца-Йосифа та президента Організації Культурної Оборони в Галичині Кароля Лянцкоронського. Тут ви спробуєте уявити всю розкіш та багатство палацу одного з найбільших аристократів Галичини, який був конкурентом самому цісарю, дізнаєтесь його післявоєнну долю та те, як функціонує палац сьогодні.

Локації та час перебування в них узгоджуються за вашим бажанням. Пропонуються варіанти для харчування.
Вартість прораховується згідно вибранного плану та кількості туристів в группі.

Додати відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я