Легенди містичного Львова

0
764

У цій незвичній екскурсії не буде вигаданих історій і придуманих жахів, тому що стародавній містичний Львів їх не потребує…

Ви почуєте цікаві легенди та маловідомі факти, записані у львівських хроніках, досліджувані археологами та істориками, які здивують вас своєю таємничістю і небуденністю.

Хто такий Світовид і чому містичну галявину – Світовидове поле здавна вважають місцем особливої енергетичної сили, здатним зцілювати недужих?

Де знаходиться найвища точка Львова? Чому вона постійно “росте” та вкрита залишками морських організмів? Чому вважається, що львів’яни, які заблукають у тих місцях вночі, будуть обдурені та одурманені силами зла?

Під час цієї прогулянки ви послухаєте захоплюючі історії про львівських святих оборонців міста, які навіть після своє смерті рятували його,
дізнаєтесь про чудодійні ікони Львова та пов’язані з ними чудеса, містичні факти оборони міста, коли сама природа допомагала львів’янам та міські легенди, пов’язані з облогою Львова військами Богдана Хмельницького.

Вас здивуютт реальні містичні історії львівської ратуші, коли незрозумілі сили попереджали та рятували наше місто від ворогів та дізнаєтесь чому ніщо не врятувало козацького гетьмана та молдавського господаря Івана Підкову від кривавої страти біла львівської ратуші. А ще ви довідаєтесь таємницю львівських кам’яниць, які і сьогодні лякають туристів дивними скрипами та звуками.

У цій екскурсії ви довідаєтесь маловідомі факти про напівлегендарного першого офіційного короля Русі та визволителя Європи Короля Данила та зрозумієте як йому вдалося неможливе: пити кумис в ставці монгольського хана Бату, повернутись живим з ярликом на правління на наших землях та, водночас, вести з ним запеклу боротьбу за визволення своєї землі.

А ще ви зрозумієте звідки брав, вигнанний боярами в шестилітньому віці з рідного міста, майбутній король Данило величезні кошти на військові походи та побудову неприступних фортець і чи були при його дворі алхіміки.

У цій захопливій мандрівці ви напевно не настрашитесь, але точно закохаєтесь у Львів та відчуєте, чому це особливе місто не потребує вигадок. Ви зрозумієте, що воно само є чарівною казкою та, в одночас з тим, найміцнішою реальністю.

Додати відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я