Екскурсія “7 чудес Львова”

0
1326

Якщо ви у Львові ненадовго та у вас обмаль часу, тоді ви маєте добру нагоду протягом 3-х годин побачити найцінніші архітектурні об’єкти Львова та дізнатися їх цікаву історію й маловідомі факти.

Із багатьох львівських пам’яток архітектури ви побачите найкрасивіші, кожна з яких вартує окремої екскурсії
та послухаєте чому їх вважають львівськими чудесами.

Ви оглянете:

– костел і монастир бернардинів – оборонний храм початку 17 століття з неймовірним фасадом та з частково збереженим власним фортифікаційним комплексом;

– комплекс Успенської церкви – унікальний зразок львівського ренесансу;

– італійське подвір’я королівської кам’яниці Корнякта – єдине у нашій країні подвір’я з трьохярусними аркадами-лоджіями як втілення основної ідеї епохи Відродження, що в центрі світу стоїть людина.

– Каплицю Боїмів – перший архітектурний об’єкт на території України занесений до переліку архітектурно-культурної спадщини ЮНЕСКО та римо-католицьку митрополичу базиліку Внебовзяття пресвятої Діви Марії.

– Вірменський кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці, зведений в 1360-х роках в традиціях давньовірменсткого будівництва з унікальною модерністичною мозаїкою Юзефа Мегофера та відновленими настінними розписами в стилі Арт деко Яна Генрика Розена.

– Львівський театр Опери та балету імені Соломії Крушельницької – одна з найкрасивіших і найбезпечніших споруд кінця 19 століття, побудована на руслі річки Полтви;

– Бувше шляхетське касино – найкращий взірець архітектури необароко Львова, місце розваг та ділових зустрічей аристократії початку 20-го століття.

Під час екскурсії ви побуваєте у середньовічній частині Львова а також побачите розбудову міста австрійського періоду.

Екскурсією передбачено огляд інтер’єрів.
Тривалість екскурсії 3 год.

Вартість ексурсії:
Для груп до 10 чол. 750 грн.
Для груп від 10 чол 850 грн

Додатково оплачуються вхідні квитки для огляду інтер’єрів в архітектурні об’єкти:
Італійське подвір’я 15 грн/особа, Оперний театр 80 грн/особа, Шляхетське касино 40 грн/особа

Вибір інтер’єрі об’єктів за вашим бажанням.

Додати відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я