Автобусно-пішохідна оглядова екскурсія від Личакова до гори св. Юра

0
267

Тригодинна автобусна екскурсія містом, яка включає три зупинки з пішим оглядом об’єктів: Музей під відкритим небом “Личаківське кладовище”, місце заснування давнього Львова – гора “Високий замок” та головний храм греко-католицької архідієцезії Собор Святого Юра.

“Личаківське кладовище” не лише музей під відкритим небом та львівський Некрополь, як його називають, але й один з найстаріших та найкрасивіших кладовищ Європи. Ви оглянете місця поховань видатних українців серед яких Іван Франко, Володимир Івасюк, Соломія Крушельницька, побачите найкрасивіші надгробні пам’ятники різних періодів існування кладовища та почуєте історію його заснування.

“Високий Замок” у Львові не лише  місце з якого починалась історія міста та був закладений перший замок його засновника – короля Данила, але й особливе енергетичне місце, найвища точка Львова висотою 413 м над рівнем моря, з вершини якої розкривається фантастична панорама всього міста. Тут ви зможете зробити особливі атмосферні фото та відчути емоції які дорогого варті!

Архікатедральний собор святого Юра у Львові – найгарніший бароковий ансамбль Львова та обов’язковий об’єкт для екскурсійного огляду туристами. Збудований у другій половині 18 століття видатним архітектором Бернардом Меретином та оздоблений роботами найзагадковішого скульптора Йогана Пінзеля, якого називали Мікеланджело епохи бароко, він точно не залишить вас байдужими!

Під час екскурсії ви побачите старі центральні вулиці давнього Галицького та Краківського львівських передмість, центральний проспект австрійського Львова, який замикається чудовою будівлею Львівської Опери, палаци львівської знаті, вищі навчальні заклади міста, побудовані в різний час та в різних архітектурних стилях, церкви та колишні монастирі різних згромаджень, пам’ятники Королю Данилу, Т Шевченку та Степану Бандері  церкви та колишні монастирі різних згромаджень та костел святої Єлизавети, який має  особливу історію створення, та є найвищим храмом Львова.

Додати відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я