Таємниці підземного Львова

0
848

Підземний Львів інтригує і манить….

У цій екскурсії ви побачите найстаріші об’єкти середньовічного Львова, збережені під рівнем сучасного Ринку та більш пізніші підземні об’єкти, пов’язані з важливими та цікавими сторінками історії старого Львова.

Ви відвідаєте та почуєте цікаві розповіді про походження підземелля старого костелу домініканців, яка найбагатша красуня-наречена Речі Посполитої шукала тут прихистку і чому.

Ви поблукаєте підземеллями однієї з найстаріших аптек Львова “Під
Чорним орлом” та оглянете її унікальні експонати.

За вашим бажанням та обраним терміном екскурсії, ви зможете побуватиї в підземеллі колишнього костелу тринітаріїв та побачите новітній інтерактивний музей “Львів Стародавній” з унікальними фігурами історичних постатей Львова, виготовлених з нового матеріалу – кібершкіри, яких ви  точно поплутаєте з працівниками підземелля, 3D діарамами та цікавими артефактами.

Ви побуваєте в підземеллі давнього львівського костелу єзуїтів та побачите три чудові макети Львова різних періодів його існування.

Крім цього, на вас чекають інтригуючі підземелля туристичних локацій “Криївка” з цікавою подачею інформації про сховок бійців УПА та “Копальня кави”, яка вас дуже здивує та потішить. При бажанні, ви спробуєте тут “запаяні каву або какао”, які можна скуштувати лише в цьому місці Львова і точно налякаєтесь вогняним шоу, яке спеціально для вас зробить офіціант.

Для юних туристів захоплюючі підземелля львівської давнини  з драконами та найстаріша у Львові “Таємна аптека”

Ви побачите єдину збережену австрійцями у Львові бастею – частину оборонного комплексу міських мурів та побуваєте у справжньому раю для любителів пива – підземеллях “Львіварні”, де дізнаєтесь про всю історію пивоваріння у Львові, чудово розважитесь та продегустуєте свіже легендарне “Львівське пиво”.

Програма екскурсії 2,3 або 4 години.
В залежності від ваших уподобань, складу групи та бажаного часу екскурсії програма  буде підібрана особисто вам і вона вам дуже сподобається!

Додати відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я