Середньовічне середмістя Львова

0
805

Ця екскурсія є ідеальною як  для першого знайомства з душею міста Лева, так і для швидкого відпочинку, відновлення, перезавантаження та наповненням яскравими враженнями та емоціями.

Під час цієї мандрівки ви дізнаєтесь чому в цьому місці та ким було збудовано середньовічний Львів. Чому він так виглядає і яким був на початках, які народності та як у ньому жили і  уживались між собою, які мали права та обов’язки.


Ви зрозумієте різний дух двох  середньовічних передмість Львова та, в своїй уяві, урочисто в’їдете верхи на коні через міську браму. Відчуєте себе львівськими цеховиками – переможцями на обороні міських фортифікацій від орд монголо-татар та турків та обдуреними і спустошеними  шведами містянами. Ви побачите і почуєте багату історію львівського міського та королівського арсеналів.

На якийсь час ви станете торговцями,  “одягнутими ще по корабельному”, на львівських міських ярмарках посеред купців “з усіх країн світу у своїх одежах…”

За час екскурсії ви переживете відбудови міської ратуші та падіння її вежі, перетворення міста, побудови церков, костелів та катедр, побачите їх інтер’єри з  львівськими святинями та творами мистецтва та  унікальні розписи Яна Генрика Розена вірменської катедри. А ще ви дізнаєтесь які чотири львівські вежі є візитівкою міста і чому.

Ви побачите залишки середньовічних кладовищ та перший на Україні архітектурний об’єкт занесений до переліку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО – каплицю Боїмів. Ви дізнаєтесь про захоплюючу долю роду Георга Боїма та інших відомих львівських сімей.

Ви побачите та почуєте розповіді про найважливіші будинки площі Ринок, всі сорок чотири номери якої занесені до переліку ЮНЕСКО,  дізнаєтесь  про львівських левів та дельфінів та інші  особливості середньовічного будівництва, утримання та оздоблення кам’яниць.

Попри це ви також познайомитесь з львівськими найцікавішими туристичними локаціями: тематичними ресторанами, незвичайними кав’ярнями, дивнимм музеями та галереями.Та найважливіше: ви отримаєте в своєму серці тепло любові до міста, яке ще не раз зігріє та покличе вас знову і знову…

Додати відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я