Туди, де народилася легенда!

0
345

Легендарне “Львівське пиво” – найсмачніший і найулюбленіший напій для багатьох не лише на всьому пострадянському просторі…

Ним веселили душу на щодень, давали хабарі, подавали в міжнародних морських та авіарейсах як знак якості та візитівку…

Виробляв його легендарний львівський пивзавод “Колос” – найстаріша пивоварня на території України, заснована монахами – єзуїтами ще у далекому 1715 році.

Новий сучасний інтерактивний музей “Львіварня”, що знаходиться у його старовинних підвалах вас неабияк здивує.

Серед автентичних експонатів пивної історії Львова 18 та 19 століть можна знайти скарби 14 століття, знайдені тут під час розкопок, стати за справжній обладнаний пивний прилавок 50-х років 20 століття, посидіти поряд з львівським батяром, ознайомитись з процесом пивоваріння та самому зготувати пиво….Вам буде точно цікаво і весело! А на завершення, звичайно ж, дигустація легенди – “Львівського пива”….

Але з’явився цей бренд не на пустому місці.

Ця екскурсія почнеться з центра міста де ви довідаєтесь про зародження легенди…..

Коли і хто почав варити пиво у Львові? Хто його пив та з якого віку починали? Чи пив його засновник міста Князь Данило та як пиво Львів обороняло?

Врешті як обновило його, перетворивши з готичного на сучасне ренесансне та барокове місто!

Ви побачите унікальний пам’ятник львівському пивовару, з годинником, який у 2011 році відомий французький сайт «Спадок годинникарства» визнав одним з найоригінальніших у
світі та дізнаєтесь його таємницю. Побачите міні скульптуру львівського батяра – великого любителя пива та познайомитесь з цією особливою субкультурою довоєнного Львова з власною мовою та величезною любов’ю до Львова.

Пройшовши до пивоварні давньою львівською дільницею Клепарів, ви почуєте її цікаву історію, а також побачите місце найстарішого у Європі єврейського кладовища, заснованого ще у 1414 році та унікальний архітектурний об’єкт, побудований видатним львівським будівничим Іваном Левинським – перший єврейський шпиталь, який вас точно здивує і заворожить…

Тривалість екскурсії 2,5 – 3 години

Вартість екскурсії:
250 грн з особи (при группі від 10 чол);
300 грн з особи (при группі від 4 чол);

У вартість включено:
– супровід гіда;
– екскурсія музеєм “Львіварня”
– дигустація пива ( 4*150мл)
– вхідний квиток в музей

За вашим бажанням, можливе бронювання місця у ресторані пивоварні “Роберт Домс”, де ви можете спробувати автентичні львівські страви, послухати традиційну живу місцеву музику та заспівати разом з львівськими батярами.

Додати відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я