Пивний Львів

0
316

Ця пізнавальна екскурсія сподобається вам навіть якщо ви не п’єте пива, адже пиво для Львова не лише найдавніший хмільний напій. Це його історія, легенди та візитна картка.

Коли з’явилось пиво у Львові? З якого віку починали його пити? Як лікувались ним середньовічні львівяни та як цей хмільний напій обороняв жителів від ворогів?
Як, врешті, пиво спалило львівську готику та водночас відновило його сучасним передовим ренесансним та бароковим містом?

Про це ви дізнаєтесь, мандруючи вуличками та двориками середньовічного середмістя.

Під час цієї легкої екскурсії ви побачите львівський пивний пуп та цікаві міні скульптури львівських батярів – великих шанувальників пива та представників особливої львівської субкультури передвоєнного міста.

Ви також побачите єдиний в Україні пам’ятник львівським броварам, дізнаєтесь секрет його годинника та чому популярний французький сайт “Спадок годинникарства” у 2011 році , досліджуючи відомі, коштовні і популярні серед туристичних локацій годинникові механізми зі всього світу, включив його у шістку найкращих!

Ну і звичайно ж, ви побуваєте у легендарних львівських крафтових броварнях, почуєте їх історії, побачите процес виробництва пива на одній із них та, за вашим бажанням, зможете продигустувати пиво.

Ви відвідаєте : Львівську Королівську броварню, заклади ресторану “Кумпель”, унікальний заклад “Театр пива де грає справжній оркестр”, ресторан “Мон Піус” (найстарший банк у Львові), та чеську пивоварню “Старгород”.

Тривалість екскурсії 2 – 3 години. Вартість екскурсії 600 грн.

У вартість включено:
– супровід гіда;
– за вашим бажанням залишитись, пивна дигустація у чеській пивоварні Старгород.

Також за вашим бажанням для вас можливе бронювання місця для обіду або вечері.

Додати відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я