Прогулянка зі смаком пива і меду (І я там був, мед пиво пив…..)

0
351

Ця прогулянка для справжніх любителів пива та життя!

Львів’яни завжди варили, любили і вміли пити пиво та мед!
Як співається у Львівській довоєнній пісні:
“Львівське пиво то є кляса – робить з хлопа супер аса!”
“Jak nie ma piwa, głowa się kiwa
piwo musi być!”

Під час дигустацій нових для вас смаків найстаріших хмільних напоїв львів’ян ви дізнаєтесь цікаві факти та історії варіння та споживання питного меду та пива у давньому Львові та сьогодні.

З якого віку і як споживали пиво? Як і хто його варив в середньовіччі і як пиво обороняло Львів від ворогів?
Що ж це за казковий напій питний мед? Чим відрізняється Медівка від Медака і чому вона немає нічого спільного з російською медовухою??

Про це ми поговоримо в найцікавіших броварнях та кнайпах Львова. Дигустуюче пиво, яке вас точно здивує смаками та ще не раз поверне до Львова ви дізнаєтесь що таке крафтове та живе пиво, до яких закусок яке смакує та яке ідеальне з морозивом! А ще дізнаєтесь про пивне морозиво та копчене пиво.

Ми побуваємо в Унікальному закладі ,
“Театр пива”, де ви спробуєте стильне авторське пиво під
“Живу музику” справжнього оркестру, який грає кавери.

Дигустуючи пиво з квітів бузини або соняшника, тут ми будем слухати правильну музику. Це ACDC, Metallica, Frank Sinatra, саундтреки до відомих фільмів, “Океан Ельзи”, Брати Гадюкіни, Скрябін…За вашим бажанням, ми зможемо заспівати її хором разом з оркестром і вам точно буде весело!!

А на завершення цього приємного вечора ще дві пивоварні, де ви зможете відчути себе справжнім батяром та дізнатись про цю особливу львівську субкультуру довоєнного Львова. Правильно погладивши “Пивну цицю”, ви отримаєте від неї кухоль пива безкоштовно, побачите процес пивоваріння, для вас будуть грати львівські батяри….та за вашим бажанням ви зможете тут продовжити цей особливий вечір і можливо навіть здійснити давню мрію та потанцювати на столах…

Тривалість екскурсії 3 – 4 години.

Вартість екскурсії 400 грн/з особи.

У вартість включено:
– супровід гіда;
– безкоштовна дигустація в пивоварні “Старгород”

Додатково оплачуються пивні дигустації.

Додати відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я