Кав’яні Львова зі смаком насолоди…

0
870

Насолоджуватись Львовом можна по-різному, але якщо ви любите будити розум і дух кавою – ця мандрівка для вас!

Адже ви у місті, яке вважається столицею кави та кавоваріння України, у місті де все починається і закінчується кавою, а львів’яни неначе окутані невидимим кавовим шлейфом усі зустрічаються на каві…

Львівська кава мінлива і непередбачувана, завжди різна і, як справжня львівська панянка, трохи капризна… Вона залежить від багатьох речей: товариства, настрою, погоди і ще чогось невловимого і трохи містичного….

З чого ж усе почалось? Коли народилась львівська легенда? Якою були перші львівські кав’ярні та хто і як у них пив каву?

Про все це ми поговоримо гуляючи львівськими найцікавішими кав’ярнями, які дивують незвичним приготуванням та поданням кави: кава на піску, запаяна спеціально для вас справжньою паяльною лампою, кава з вогником: ромом,корицею, шкірками лимону та апельсину….а для тих, хто кави не п’є – особливий
натуральний гарячий шоколад та какао..

За цікавими кавовими історіями ви дізнаєтесь поміж іншим як львів’янин Франц Юрій Кульчицький відкрив каву для Європи, чому колись у львівських кав’ярнях з 12 до 13 години забороняли відвідувачам розмовляти, чому одну із львівських кав’ярень мріють побачити усі європейські математики та чому за радянської влади пили каву таємно. Ви відвідаєте легендарну львівську кав’ярню – справжній “кавовий пуп” Львова, де за радянських часів збирались львівські хіппі та неформали, а кава впродовж десятиліть залишилась доброю..

Тривалість екскурсії 2-3 години
Вартість екскурсії 500 грн.

Додатково, за вашим бажанням, оплачуються кава та смаколики.

Додати відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я