Львівськими історичними аптеками

0
409

Це особлива мандрівка історією міста, яка сягає часів ще його заснування. Адже ще у той період, а саме у 1270 році, Констанцією – дружиною князя Лева, при домініканському монастирі, який містився тоді у церкві Івана Хрестителя, була заснована перша аптека на території Львова та всієї сучасної України.

Професія аптекаря у Львові була у великій пошані. Вони самі готували свої настої, мазі, присипки і продавали їх, лікуючи людей.

Львівські аптеки мали свої особливі назви, які слугували їм оберегами та свої таємниці. Крім фармацевтів та їх помічників в них працювали алхіміки та робились світові винаходи.

Свого часу в них продавались алкогольні вироби, протиотрути, різноманітні східні прянощі, наркотичні речовини і навіть бензин для перших автомобілів. У Львівській аптеці-музеї ще й сьогодні можна купити унікальний старовинний препарат, який рекомендують у разі нестачі заліза в крові, який поставляється лише для цієї аптеки.

Під час екскурсії ви побачите аптеку “Під золотою зіркою” у якій львівські фармацевти Ян Зех та Ігнатій Лукасевич винайшли гасову лямпу, яка дала поштовх технічному прогресу у Європі. Ви оглянете львівську Аптеку-музей “Під чорним орлом” із готичними підземеллями де містяться старовинні знаряддя фармацевтів, обладнання аптек того часу та цікаві документи. Ви побуваєте в Таємній Львівській аптеці “Під угорською короною”, в якій до сьогодні нащадки львівських алхіміків виготовляють чудодійні ліки та ставлять дивні досліди. Побачити найстарішу львівську аптеку “Під золотим оленем” та аптеку “Маріацьку”

Мандруючи від аптеки до аптеки ви в легкий та цікавий спосіб дізнаєтесь багато дивного і незвичного не лише з історії львівської фармації, але й цілого Львова і ви точно будете захоплені та задоволені!

Час екскурсії 2 – 2.5 год
Вартість екскурсії 500 грн

Додатково оплачуються вхідні квитки в Аптеку-музей: 30 грн/дор., 10грн/школярі

За вашим бажанням відвідати, в Таємну аптеку 90грн/дор., 65 грн/дит.

Додати відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я