Львівські дитячі спомини у доросле життя!

0
309

Найтепліші спомини життя, до  яких ми повертаємось упродовж життя це згадки про спільний час, проведений з батьками в подорожах та мандрівках.

Чи не так? Ці мандри в минуле зігрівають нас та наповнюють силою та енергією.
Подаруйте собі та найріднішим цю найдорожчу розкіш на ціле життя!

І казковий Львів для цього найкраще місце. Адже він весь просякнутий романтикою давно минулих часів. Тут і сьогодні можна побачити середньовічні кольорові будиночки з загадковими левами та казковими дельфінами та дізнатись цікаві історії про їх власників та будівничих. Лише тут можна здивуватись , побачивши несподівано львівських панянок у своїх кольорових пишних убраннях, зустріти справжнього львівського сурмача та почути заворожуючі звуки його сурми та історію про те, як завалилась Львівська ратуша – його домівка.

Лише тут можна спуститись у справжню копальню кави та побачити найстарішу частину Львова – його серце, площу Ринок, налякатись зустріччю з львівським паном “мало добрим”, та піднятись на один із львівських дахів та побачити Львів так, як бачать його птахи.

За вашим бажанням, я проведу вам екскурсію або квест в новітньому інтерактивному музеї “Львів стародавній”, де ви побачите всі найвідоміші  історичні постаті стародавнього Львова виконані за унікальною технологією з так званої кібершкіри, та ваші діти точно поплутають їх із працівниками музею. А ще вони почнуть усвідомлювати те, що належать до мужнього, шляхетного та талановитого народу.

Залежно від часу екскурсії та ваших уподобань ми побуваємо у львівському міському арсеналі – єдиному музеї зброї такого формату на Україні, де представлена зброя з 30 країн світу за тисячолітню історію розвитку, зайдемо у львівську аптеку – музей або “таємну аптеку”, у підземелля львівських монастирів, які розкриють вам свої таємниці  та в пивниці, де ховаються львівські дракони. Під час екскурсії ви  відвідаєте “Криївку”, де познайомитесь з героїчним минулим УПА,  львівські майстерні карамелі, шоколаду і пряників, де спробуємо смачні та натуральні львівські смаколики та, за вашим бажанням, на майстер-класі виготовимо їх власноручно і повеземо в подарунок дідусям та бабусям.

Час екскурсії 2 або 3 години.

Упродовж дводенних та триденних дитячих екскурсій пропоную для вас заміські екскурсії Львівщиною.

Додати відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я