Львівська опера та театральні традиції міста

0
304

У цій екскурсії ви побачите всю красу будівлі та розкіш інтер’єру найважливішого архітектурного – мистецького об’єкта Львова, його гордості та візитки, зведенням якої львів’яни зустріли 20 століття, уклавши в неї на той час усе найкраще. Ця будівля – Львівський Національний Театр Опери та Балету імені Соломії Крушельницької.

За вашим бажанням та бажаним часом екскурсії, ви також дізнаєтесь про цікаву історію зародження та розвитку театральних традицій міста, дізнаєтесь про перші та найстаріші театри Львова та особливий Львівський Драматичний театр ім. Марії Заньковецької, котрий за своїми строгими формами ховає від сторонніх поглядів свою потаємну суть та надає особливого присмаку усьому Львову.

Уже понад сто років споруда Львівського Оперного театру слугує храмом прекрасного, піднімаючи людські душі на нові творчі висоти, де на них завжди чекає Слава – крилата постать яка здіймається на найвищій частині фронтону театру, ваблячи честолюбців золотою пальмовою гілкою.

Як сталося так, що цей шедевр повстав на руслі львівської річки Полтви? Чому його “батько” – польський архітектор Зигмунт Горголевский спопелив усе своє єство аж до фізичної смерті, щоб побудувати цей загадковий світ, у якому оживають музи? Скільки золота використано в оздобленні цього храму мистецтва? Що є найціннішим у цьому унікальному інтер’єрі і як ховали його працівники театру від німецьких окупантів в роки другої світової війни?

Про все це та інші цікаві факти ви дізнаєтесь у цій екскурсії. А ще ви відчуєте тут особливу внутрішню насиченість, наповнення, захоплення і задоволення, забуваючи тривоги та недосконалості зовнішнього світу.

Ви побуваєте у вестибюлі, де пройдетеся двомаршовими триколірними мармуровими сходами, дзеркальній залі, у якій перетворитесь на легкого сонячного зайчика і, звичайно ж, у незвичній, у формі ліри, глядацькій залі, де вам точно захочеться співати.

За вашим бажанням, можливе бронювання квитків на спектакль.

Вартість екскурсії:
2 год. 500 грн; 1 год.250 грн.
Додатково оплачується вхідний квиток для огляду інтер’єрів Опери – 80грн
(Квиток не оплачується у разі наявності квитка на спектакль)

Додати відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я