Дводенний тур до фортеці Тустань, водоспаду Шипіт та озера Синевир

0
318

Комфортна і захоплююча мандрівка на 2 дні, щоб сповна насолодитись та наповнитись енергією наймальовничіших місць Карпат: наскельна фортеця Тустань, водоспади Кам’янка та

Шипіт, найвисокогірніше та найглибше озеро Карпат – озеро Синевір.

Крім цього ви побачите загадкове гірське Чорне озеро в Кам’янці, продегустуєте воду з чистих карпатських джерел, а також унікальну за своїми лікувальними та оздоровчими властивостями воду з джерел закарпатських сіл Сойми та Келичин.

Ви помилуєтесь фантастичними краєвидами з Карпатських перевалів, зачаруєтесь неповторною красою природи національного парку “Синевир” та талановитим доповненням її творінням людини. За вашим бажанням, ви зможете прокататись на дерев’яному плоті або пройтись екологічною стежкою до мальовничого острівка посеред Синевиру та помилуватись дерев’яними скульптурами Сині та Вира, послухавши легенду про походження назви озера.

Ви переночуєте в мальовничому та затишному гірському готелі посеред ялин, засинаючи під дзюркотіння річки та насолоджуючись кришталевим повітрям, насиченим запахом гірських трав, а зранку вас розбудить спів пташок та тепле сонячне проміння, яке зазирне до вашого номера разом з гілками ялин.

За вашим бажанням, ви зможете піднятись на гору Гембу – одну з найвищих вершин гірського масиву Полонина Боржава – пішки, або на крісельному витягу, який знаходиться одразу біля вашого готелю та побачити гірські краєвиди з іншого ракурсу.

Також, за вашим бажанням, ми відвідаємо ведвежий та вовчий реабілітаційний центри та страусину ферму.

Related

Додати відгук

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я